Strona główna
Bezpieczeństwo
Tutaj jesteś

Praca w IT

1 marca 2021 praca w IT


W tym artykule poruszę temat o pracy w IT. Praca w IT jest jedną z najbardziej pożądanych prac, jakie oferuje nam dolnośląski i ogólnopolski rynek pracy. Jeden z najpopularniejszych serwisów z ogłoszeniami o pracę w Polsce, oferuje nam ogłoszenia o pracę w liczbie ponad 10 tysięcy ofert w skali całego kraju dla branży IT. Możemy znaleźć prace na różnego rodzaju stanowiskach między innymi: programista, pomoc techniczna, architekt oprogramowania, menedżer, DevOps, tester i wiele innych. Warto zaznaczyć, że praca jako programista jest najpopularniejszą z możliwych prac w IT. Programiści specjalizują się w wybranym przez siebie języku programowania. A oto najpopularniejsze języki programowania: java, c, c++, python, c#, ruby, f#, asembler, sql, html, css, php itp. Każdy z języków ma inną fundację: jedne służą do pisania programów obliczeniowych, inne do wysyłania i odbierania danych przy pomocy łącza internetowego, inne z kolei do analizy danych. Każdy język ma swoje specjalistyczne zastosowanie. Zarobki w praca w it są obwiane największą tajemnicą i krążą o nich różnego rodzaju legendy. Pracując w it, możemy pracować na trzech różnych poziomach: początkujący, czyli junior, średniozaawansowany, czyli Middle oraz zaawansowany, czyli senior. Na największe zarobki może liczyć senior i sięgają one nawet do 20 tysięcy na miesiąc, później jest Middle i zarobki tych osób nie przekraczają 13 tysięcy oraz junior, który może zarabiać maksymalnie do 5 tysięcy. Wszystko zależy od tego, co się potrafi i ile się jest w stanie wynegocjować.

obronca.com.pl

Redakcja SBI

Nasz portal oferuje obszerną gamę treści związanych z bezpieczeństwem w sieci, najnowszymi trendami w marketingu, finansach oraz biznesie. Dzięki praktycznym poradom i aktualnym informacjom czytelnicy mogą lepiej zrozumieć zmieniający się świat online, prowadzić bardziej efektywny biznes oraz skutecznie zarządzać swoimi finansami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Agencja ochrony - jakiej szukać?
Serwis ppoż. – jak często go wykonywać?
kurtkę zimową męską roboczą

Jesteś zainteresowany reklamą?