Strona główna
Bezpieczeństwo
Tutaj jesteś

Etui skórzane na smartfony Luxcase – dlaczego warto je mieć?

17 listopada 2021 Etui skórzane

Kupno nowego smartfona to niejednokrotnie wydatek przekraczający tysiąc złotych. Posiadając już nowe urządzenie, chcielibyśmy by pozostało ono w idealnym stanie jak najdłużej. Trudno jednak jest to osiągnąć, gdy będziemy używać telefonu na co dzień. Stąd warto kupić etui, które będzie dobrze chroniło urządzenie przed uszkodzeniami. Pokrowce skórzane Luxcase są jednym z przykładów takich produktów. Sprawdzamy jakie zalety posiada tego typu etui i dlaczego warto je mieć.

Ochrona przed upadkami

Upuszczenie smartfona na twarde podłoże zazwyczaj doprowadza do nieodwracalnego zniszczenia urządzenia. Front wykonany ze szkła ulega rozbiciu, co powoduje że dalsze użytkowanie telefonu staje się bardzo utrudnione lub niemożliwe. Coraz większa liczba telefonów wykonana jest też ze szklanym tyłem, dla lepszego wyglądu. W tym przypadku cała obudowa ulegnie zniszczeniu. Posiadając skórzane etui Luxcase mamy o wiele większe szanse, że nie dojdzie do takiego rozwoju wypadków. Upuszczenie urządzenia może zdarzyć się każdemu, jednak mając dobry pokrowiec możemy liczyć na zamortyzowanie sił upadku i uratowanie telefonu. Nie będziemy już musieli obawiać się, że zrzucimy smartfon z biurka albo że wypadnie nam on z ręki w trakcie chowania do kieszeni. Nawet gdyby doszło do takiego zdarzenia, Luxcase ochroni telefon zarówno przed rozbiciem elementów szklanych, jak również przed porysowaniem obudowy. Stąd każdy użytkownik smartfona, który nie chce ryzykować jego uszkodzenia w wyniku upadku, powinien zainwestować w dobrej jakości etui skórzane.

Zapobieganie zarysowaniom

Nie tylko upadki mogą doprowadzić do zmartwień użytkowników smartfonów. Również w przypadku porysowania obudowy bądź szybki wyświetlacza musimy liczyć się ze sporym problemem. Etui Luxcase zapobiega również takim sytuacjom. Jeżeli włożymy urządzenie do kieszeni w której mamy na przykład klucze do mieszkania, nie będziemy już musieli obawiać się że obudowa zostanie uszkodzona. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku zupełnie nowych urządzeń, które są jeszcze w niemal idealnym stanie i chcemy by takie pozostały na długi czas. Warto zakupić pełne etui Luxcase, jeżeli zależy nam na kompleksowej ochronie. Pokrowiec tego typu obejmuje również osłonę ekranu, która chroni go przed rozbiciem i porysowaniem. Jeżeli natomiast bardziej liczy się dla nas łatwość dostępu, to warto wybrać wersję osłaniającą jedynie tył i boki. Wtedy ekran zawsze jest na wierzchu, co ułatwia korzystanie z telefonu. Warto jednak zainwestować również w szkło hartowane w takiej konfiguracji.

Redakcja SBI

Nasz portal oferuje obszerną gamę treści związanych z bezpieczeństwem w sieci, najnowszymi trendami w marketingu, finansach oraz biznesie. Dzięki praktycznym poradom i aktualnym informacjom czytelnicy mogą lepiej zrozumieć zmieniający się świat online, prowadzić bardziej efektywny biznes oraz skutecznie zarządzać swoimi finansami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Agencja ochrony - jakiej szukać?
Serwis ppoż. – jak często go wykonywać?
kurtkę zimową męską roboczą

Jesteś zainteresowany reklamą?