Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Opakowania najwyższej jakości

14 stycznia 2023 Opakowania najwyższej jakości


Opakowanie może stanowić swego rodzaju reklamę produktu. Warto wybrać odpowiednie miejsce, aby je wykonać. W tym może pomóc drukarnia opakowań opax.pl.

Historia i cele firmy

Drukarnia opax.pl działa na rynku od 1995 roku. Od początku działalności w branży poligraficznej, zajmuje się produkcją opakowań tekturowych. Lata doświadczenia, pozwoliły na rozwój firmy w zakresie zaplecza technologicznego i logistycznego. Dzięki temu drukarnia opakowań na przestrzeni lat udoskonaliła swoje usługi i poszerzyła ich ofertę.

Priorytetem firmy jest satysfakcja klienta z produktu oraz najwyższy standard obsługi. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz konkurencyjne ceny dają gwarancję jakości oraz satysfakcji klienta. Oprócz tego, klienci drukarni mogą liczyć na fachowe porady względem wyboru rodzaju opakowania.

Oferta

Drukarnia opax.pl specjalizuje się w produkcji opakowań tekturowych. Oferuje się produkcję oraz druk opakowań różnych typów. Wśród szerokiej oferty opakowań można znaleźć takie jak:

  • opakowania z tektury litej
  • opakowania kaszerowane
  • opakowania z tektur falistych
  • opakowania oklejane
  • poligrafia reklamowa

Oprócz tego, drukarnia opakowań opax.pl oferuje szeroko rozumianą poligrafię reklamową. Wśród tej oferty znajdują się produkty takie jak plakaty, kalendarze, katalogi, teczki czy broszury firmowe.

Opakowania z tektury litej

Opakowanie może stanowić reklamę produktu. Warto więc zadbać o jego odpowiedni i estetyczny wygląd. Opakowanie jest pierwszą rzeczą, jaką widzi klient. To jak ono wygląda, może w znacznym stopniu wpłynąć na sprzedaż produktu. Opakowanie musi gwarantować bezpieczne, nie zagrażające zdrowiu zapakowanie oferowanego produktu.

Drukarnia opakowań łączy wszystkie te cechy w swoich produktach. Opakowania z tektury litej stosuje się do stosunkowo lekkich artykułów. Materiał ten ma spore właściwości plastyczne, co pozwala na stosowanie różnych konstrukcji. Opakowania tekturowe dają wiele możliwości reklamy, a ich odpowiednia oprawa skutecznie przyciągnie oko klienta.

Opakowania tego typu można wykorzystać w wielu branżach, dzięki swojej uniwersalności. Wśród nich znajdują się branże jak kosmetyczna, spożywcza, farmaceutyczna, obuwnicza i wiele innych. Pokazuje to, że opakowania z tektury litej, mają bardzo szerokie zastosowanie.

Opakowania kaszerowane

Opakowania kaszerowane idealnie sprawdzą się jako reklama produktu. Wysokie walory estetyczne tego typu opakowania są zapewnione przez druk najwyższej jakości. Oprócz tego, cechuje je duża wytrzymałość i szerokie możliwości konstrukcyjne. Tego typu opakowania sprawdzą się w branżach motoryzacyjnej, ogrodniczej czy AGD.

Opakowania z tektur falistych

Drukarnia opakowań opax.pl oferuje również opakowania wykonane z tektur falistych. Nadają się one idealnie ciężkich przedmiotów, ze względu na dużą wytrzymałość. Tworzone są z tektur falistych 3-warstwowych lub 5-warstwowych. To właśnie temu zawdzięczają swoją wysoką wytrzymałość. Chociaż nie prezentują się tak jak inne typy opakowań, ich podstawowym atutem jest wytrzymałość i niska cena.

Opakowania oklejane

Opakowania oklejane maszynowo, stanowią gwarancję estetycznego wyglądu. Oferowana jest bogata gama papierów i kolorów. Oprócz tego drukarnia opakowań daje możliwość foliowania oraz złocenia oklejki. Opakowania oklejane idealnie sprawdzą się do takich produktów jak gier planszowych, puzzli, obuwia. Może być też wykorzystane jako eleganckie dopełnienie lub opakowanie prezentu. Opakowania tego typu stanowią idealną reklamę produktu i nadają mu eleganckiego charakteru.

Materiał zewnętrzny

Redakcja SBI

Nasz portal oferuje obszerną gamę treści związanych z bezpieczeństwem w sieci, najnowszymi trendami w marketingu, finansach oraz biznesie. Dzięki praktycznym poradom i aktualnym informacjom czytelnicy mogą lepiej zrozumieć zmieniający się świat online, prowadzić bardziej efektywny biznes oraz skutecznie zarządzać swoimi finansami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Transport morski - kompleksowy przewodnik
outsorcing obsługi celnej
hosting

Jesteś zainteresowany reklamą?