Strona główna
Internet
Tutaj jesteś

Najpopularniejsze strony z grami online

6 marca 2019 strony z grami online


Darmowe gry online to doskonała opcja nie tylko dla najmłodszych. Ogromna różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne – nie musimy zakładać konta, ani logować się. Wystarczy jedynie znaleźć interesującą grę, a następnie uruchomić ją. Wszystko odbywa się bez wychodzenia z przeglądarki. Poniżej umieszczono zweryfikowane strony z darmowymi grami online. Są to portale, na których można znaleźć tysiące produkcji z rozmaitych kategorii. Poniższy ranking został stworzony na podstawie opinii użytkowników.

  1. Gry Friv – to idealna strona dla zwolenników prostego designu oraz prostej obsługi. Znajduje się tutaj wiele nieskomplikowanych gier, które będą odpowiednie dla najmłodszych, ale nie tylko. To prawdziwy strzał w dziesiątkę, kiedy mamy ochotę na odprężenie się po ciężkim dniu. Do najpopularniejszych produkcji można zaliczyć m.in. Funny Soccer, Wrestle Jump, Microgolf, Pixel Warrior, Impossible Car Stunts 3D.
  2. Kurnik  – to doskonały wybór dla osób poszukujących gier karcianych oraz planszowych. Strona ta z pewnością usatysfakcjonuje osoby, które pragną zmierzyć się z innymi osobami. Gry towarzyskie znajdujące się na tym serwisie już od kilkunastu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. W dużej mierze wynika to z faktu, że jest to witryna w języku polskim. Możemy więc swobodnie kontaktować się i rozmawiać z innymi graczami. W katalogu gier znajdziemy m.in. kalambury, makao, szachy, warcaby, kości, domino, chińczyk, brydż, dureń, a także wiele innych. Na stronie nie musimy się rejestrować. Warto jednak założyć konto, jeśli chcemy być obecni w rankingu.
  3. Bananki – witryna przeznaczona głównie dla młodszych graczy. Do pozostania na stronie zachęca minimalistyczny oraz przyjazny dla oka design. Plusem jest również to, że znalezienie odpowiedniej produkcji nie jest trudne. Wszystkie gry podzielone są na ogromną ilość kategorii. Można tutaj znaleźć tytuły zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Dużym zainteresowaniem cieszy się m.in. Wiejskie Życie, Złodziej Bob, Ogień i Woda 2, Królik Samuraj, Księżniczka:Zamiana Ubraniami, Lodowa Zima.
  4. Giercownia  – to przede wszystkim produkcje flash. Są one podzielone na kilkadziesiąt kategorii tematycznych m.in. dla dzieci, dla dziewczyn, bijatyka,  muzyczne, logiczne, platformowe, strategiczne, wyścigowe, zręcznościowe, ubieranki. Strona prowadzi ranking najlepszych graczy (jest to opcja dla zarejestrowanych użytkowników). Plusem serwisy jest wysoka funkcjonalność oraz bezproblemowe działanie. Do gier cieszących się największą popularnością można zaliczyć m.in. Nymphiad, Bubble Woods, Monkey Go Happy Stage, Overlink, Dynamons World.

Redakcja SBI

Nasz portal oferuje obszerną gamę treści związanych z bezpieczeństwem w sieci, najnowszymi trendami w marketingu, finansach oraz biznesie. Dzięki praktycznym poradom i aktualnym informacjom czytelnicy mogą lepiej zrozumieć zmieniający się świat online, prowadzić bardziej efektywny biznes oraz skutecznie zarządzać swoimi finansami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

tablet dla dzieci
Przydatność namiotów reklamowych
dokumenty

Jesteś zainteresowany reklamą?