Jak dowieść, że doszło do zdrady?

Zdrada należy do najczęstszych przyczyn rozwodu. Bywa, że zdradzana osoba przez wiele lat żyje w nieświadomości, a o niewierności partnera dowiaduje się przez przypadek. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na sprawdzenie, czy nasz partner lub współmałżonek rzeczywiście dopuszcza się zdrady.

Sprawdzone narzędzia, z których korzystają profesjonaliści

Najpierw pojawiają się pierwsze niewinne podejrzenia, że coś jest nie tak. Twój partner lub partnerka coraz częściej wraca późno z pracy, prowadzi dyskretne rozmowy przez telefon, wydaje się być myślami zupełnie w innym miejscu. Czy to wystarczające powody, aby podejrzewać zdradę? Oczywiście że nie, ale w takiej sytuacji warto zachować czujność i… skorzystać z pomocy profesjonalnych narzędzi!

Wielofunkcyjny sprzęt podsłuchowy, lokalizatory GPS czy kompaktowe kamery szpiegowskie były kiedyś zarezerwowane wyłącznie dla wąskiego grona osób, będących przedstawicielami wyspecjalizowanych zawodów – policjantów, detektywów, służb specjalnych i tym podobnych. Dzisiaj urządzenia do szpiegowania o zaawansowanych funkcjach może kupić praktycznie każdy, a korzystanie z nich nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności. Profesjonalne lokalizatory czy mini kamerki mogą być niezwykle pomocnymi narzędziami służącymi do wykrycia zdrady małżeńskiej!

Ukryte mini kamerki w domu

Chcesz się przekonać, co robi Twój partner/partnerka kiedy wychodzisz z domu? Nic prostszego – wystarczy że zamontujesz kompaktową kamerę szpiegowską w niewidocznym miejscu, a uzyskasz podgląd otoczenia. W tych niepozornych urządzeniach kryją się ogromne możliwości! Większość profesjonalnych modeli mini kamer zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu oraz szereg dodatkowych funkcji, takich jak podgląd obrazu na żywo za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub specjalnej aplikacji. Kolejną zaletą tych miniaturowych urządzeń jest możliwość nagrywania nie tylko obrazu, ale również dźwięku. Wbudowany mikrofon pozwala zarejestrować przebieg rozmowy nagrywanych osób, co daje pełen podgląd na daną sytuację.

Profesjonalne podsłuchy

Ze względu na kompaktowe wymiary oraz możliwość pracy na baterii nawet przez wiele godzin, szpiegowski dyktafon można ukryć w zasadzie wszędzie, uzyskując w ten sposób możliwość podsłuchiwania otoczenia. Nowoczesne dyktafony są wyposażone w wysokiej jakości mikrofony, które są w stanie zarejestrować wyraźny przebieg rozmowy nawet z odległości 10 metrów! Sprawdzonym pomysłem na podsłuchiwanie są dyktafony w nietypowych formach, ukryte np. w długopisie lub nośniku pamięci typu pendrive. 

Lokalizacja GPS samochodu

Podejrzewasz, że Twój partner/partnerka okłamuje Cię twierdząc, że spędza dodatkowe godziny w pracy? Istnieje prosty sposób na to, aby rozwiać wątpliwości i odkryć prawdę? W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się lokalizatory GPS, które można umieścić np. w schowku samochodowym lub w kieszonce za fotelem. Zaawansowane urządzenia korzystają z różnych sygnałów, w tym GPS oraz GSM, co dodatkowo zwiększa ich skuteczność i pozwala precyzyjniej określić lokalizację. Dzięki profesjonalnemu lokalizatorowi łatwo sprawdzisz, gdzie znajduje się Twój partner i czy faktycznie zostaje dłużej w pracy, czy też ma jakieś „zajęcia dodatkowe”.

Nowoczesne urządzenia do szpiegowania zaskakują szerokim zakresem funkcji, znakomitą jakością obrazu i dźwięku oraz miniaturowymi rozmiarami. To wszystko sprawia, że stanowią nieocenione wsparcie przy wykrywaniu zdrady. Bogatą ofertę profesjonalnego sprzętu detektywistycznego znajdziesz w sklepie Enexus.pl. Wysokiej jakości mini kamery, dyktafony o niezwykle wydajnej baterii oraz precyzyjne lokalizatory to tylko niektóre z wielu urządzeń, jakie oferuje ten specjalistyczny sklep! 

Redakcja SBI