Gry na telefon

Jeśli chodzi o gry na telefon, to jeszcze kilka lat temu, aby taką grę posiadać, musieliśmy być wyposażeni w odpowiedni model telefonu z kolorowym wyświetlaczem, poprawnie skonfigurowanym połączeniem internetowym, oraz mieć odpowiedni model telefonu. Tego rodzaju atrakcje można było znaleźć na okładkach różnych czasopism kobiecych. Wystarczyło wysłać sms-a o odpowiedniej treści na odpowiedni numer telefonu, a później wchodząc w odpowiedni link, połączyć się z siecią i pobrać grę na telefon. Kosztowało nas to około dziesięciu złotych, ale w tamtych czasach była to nie lada atrakcja. Wielu z nas z tego powodu doładowywało konta na swoich telefonach, aby móc pobrać nie tylko gry, ale i tapety, wygaszacze ekranu, czy dzwonki polifoniczne lub MP3. W dzisiejszych czasach, gdy już pewnie wszyscy mamy smartfony, gry na telefon można pobrać z sklepu z aplikacjami, opartego na systemie operacyjnym naszego smartfona. I w porównaniu do wcześniej przedstawionej sytuacji, te gry są zupełnie darmowe. I kilka lat temu mieliśmy zadowolić się przecież o wiele mniejszym ekranem urządzenia, na który pobieraliśmy grę. Dziś, wyposażeni w smartfon, możemy cieszyć się o wiele lepszą jakością obrazu i dźwięku, korzystając ze wszystkiego, co oferuje nam nasz smartfon. To najlepszy dowód na to, że technologia cały czas idzie do przodu i warto z niej skorzystać. Nawet, gdy jesteśmy na etapie zastanawiania się nad kupnem smartfona, bo boimy się, że nie poradzimy sobie z jego obsługą, warto zmienić zdanie i otworzyć się na nowe możliwości, które oferuje nam świat.

mrcichy.pl

Redakcja SBI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *